top of page

HAKKIMIZDA

Firmaniz icin en iyisi !!!

Motsa Motor olarak 30 yıllık tecrübesi ile asenkron elektrik motorlari,reduktorlu motorlar, su pompaları ve hava fanları alanında hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

 

Firmamız, 30 yıllık bir geçmişe sahip olup, bu süre içinde sektörde önemli bir yer edinmiştir. Ürün yelpazemizde, özellikle asenkron elektrik motorlari,reduktorlu motorlarsu pompaları ve hava fanları gibi ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünlerin bakımı, onarımı ve yenilenmesi konularında da uzman bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Ekibimiz, sektörde uzun yıllardır tecrübe sahibi ve konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutar ve güvenliği ve kaliteyi kendimize ilke edinmişizdir.

Müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri ile gurur duyuyoruz ve bunları web sitemizde yayınlamaktayız. Ayrıca, müşterilerimize teklif alma veya hizmet randevusu için iletişim bilgilerimizi ve formlarımızı sunuyoruz.

Motsa motor,elektrik motorlari.jpeg

BİZ KİMİZ ?

Neler yapiyoruz

Motsa motor olarak 30 yıllık tecrübemizle elektrik motorları, reduktorlu motorlar, su pompaları ve hava fanları gibi ürünleri satışını gerçekleştirmekteyiz.Ürünlerimiz bakımları yapıldıktan sonra rafdaki yerlerini alır, Ayrıca motor sarimi ve motor bakimi gibi hizmetleri de sunuyoruz ve makine ve ekipmanlarınızın ömrünü uzatmanız için motor yenileme hizmetlerimiz mevcut. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli olarak ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmekteyiz. Uzman ekibimizle birlikte her türlü elektrik motoru, su pompası ve fan ihtiyacınızda yanınızda olacağız. Bizimle çalışmanın avantajlarından yararlanmak için bize ulaşın.

Siteler Mah. 5611 sk no:18 Akdeniz/Mersin
0534 232 03 85

Computer Circuit Board
bottom of page